Muzikos projektai

 

Solo saksofonu - Šventiškas ir profesionalus autorinių bei žinomų kūrinių atlikimas, kuris pavers Jūsų šventę ypatinga! Subtilus ir aksominis saksofono tembras suteiks Jūsų šventei pakilią ir įsimintiną nuotaiką. (Programa rekomenduojama asmeninėms bei įmonių šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, įmonės vakarėliams, ceremonijoms…)

Club Sax - šokių muzikos programa. Ryškiausi šokių muzikos hitai, energingos saksofono improvizacijos – tinkamiausias Jūsų sėkmingo vakarėlio receptas ir geros nuotaikos užtaisas.

Duetas – Indraya ir saksofonistas Tomas Čiukauskas. 
Stilingas ir charizmatiškas Indraya‘os ir saksofonisto Tomo Čiukausko duetas.
Įtaigus bei profesionalus kūrinių atlikimas, kuriam subtilią ir iškilmingą nuotaiką suteikia puikiai tarpusavyje derantys saksofono ir vokalo garsai.

Indraya ir grupė - Indrayos ir Grupės atliekami kūriniai nukelia ne tik į senojo džiazo pasaulį, bet ir šių dienų muzikines erdves. Uždegančią nuotaiką kuria spalvingos improvizacijos, originalios aranžuotės, šiuolaikiškas bei profesionalus skambesys. Programos metu nuoširdus ir atviras muzikinis pokalbis įtraukia kartu judėti, šypsotis ir dainuoti.

“Dzūkiškos improvizacijos” - meninė programa, spalvinga dzūkiškais liaudies motyvais, kuriama efektų procesoriaus BOSS Loop Station RC-300 pagalba. Visos improvizacinės kompozicijos kuriamos “čia ir dabar”.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X